Dostawa i płatność

Towar wysyłamy wyłącznie na terenie Polski. 

Bezpłatna przesyłka obowiązuje od wartości zamówienia 250 zł i dotyczy sposobu dostawy: Paczkomat InPost. 
Wysyłka kurierem bezpłatnie od 300 zł.

Termin realizacji przesyłki wynosi 3 dni robocze od dnia zaksięgowania płatności. Zazwyczaj jednak paczki zostają przekazane do realizacji wysyłki już następnego dnia roboczego (z wyłączeniem dni wolnych od pracy).

Czas dostawy uzależniony jest od wyboru sposobu dostawy. Zwykle trwa od 1 do 3 dni.

Cennik na dzień 30.04.2022 r.:

 

Kurier InPost- 20 zł

Przesyłka zostanie dostarczona przez kuriera pod wskazany adres. Dostawa do 3 dni roboczych.

Paczkomaty InPost- 12,50 zł dla zamówień od 150 zł do 249,99 zł. Zamówienia poniżej 150 zł: 14,50 zł.

Przesyłka dostarczona zostanie do wybranego przez Ciebie paczkomatu, z którego możesz ją odebrać przez 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Dostawa w ciągu 3 dni roboczych.

Odbiór osobisty 0zł

Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy lub w okolicy. W przypadku wybrania tej opcji, proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny przed złożeniem zamówienia. Odbiór osobisty możliwy jest po opłaceniu zakupów (po zaksięgowaniu środków na naszym koncie). Nie ma możliwości zapłaty gotówką, ani kartą płatniczą.

Płatności:

Przelewy elektroniczne realizowane są za pomocą platformy Przelewy24 (przelew natychmiastowy, w tym również BLIK i karta). Ta opcja przyspiesza czas realizacji i wysyłki przesyłek.

Przelew tradycyjny:  W tytule przelewu wpisz nr zamówienia oraz swoje imię i nazwisko. Przesyłka zostanie wysłana po zaksięgowaniu środków na rachunku bankowym. Czas realizacji zamówienia może się więc wydłużyć.

Dane do przelewu tradycyjnego:
Angelika Kowalczyk Chabrowa Dolina
ING Bank Polski 
45 1050 1937 1000 0097 4587 5824

Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto i zawierają podatek VAT.

Pakowanie ekologiczne i zero waste – wykorzystujemy opakowania eko, biodegradowalne i kompostowalne. Oferujemy również – na wyraźne życzenie kupującego podczas składania zamówienia – opakowania z odzysku, czyli wszystko to, w czym otrzymaliśmy produkty (kartony, wypełniacze, folia). Dzięki temu ograniczamy odpady, bo wykorzystujemy je ponownie, dając opakowaniom drugie życie. Wszystko w duchu less waste!

Przewiń do góry